Wyniki ankiety

Drodzy mieszkańcy!

W styczniu przeprowadziliśmy wśród mieszkańców ankietę dotyczącą jakości życia w ds. Babilon , Waszych potrzeb, uwag i pomysłów na ulepszenie tego miejsca.

Przesyłamy link do wyników ankiety:

WYNIKI ANKIETY

Podsumowując:

  1. W obszarze czystości akademika , zwracaliście szczególną uwagę na brudne toalety i prysznice w weekendy. Niestety nie możemy zatrudnić Pań pokojowych w systemie pracy 7dni/7dni. Pamiętajcie jednak , że to WY tworzycie to miejsce, dlatego w imieniu Waszych kolegów i koleżanek dzielących z Wami te pomieszczenia BARDZO PROSIMY O POSPRZĄTANIE PO SOBIE TOALETY ,PRYSZNICA CZY BLATÓW W KUCHNI –  PAMIĘTAJCIE O INNYCH ,

WY CHCECIE ZASTAĆ TE POMIESZCZENIA CZYSTE I CI KTÓRZY PRZYJDĄ PO WAS RÓWNIEŻ CHCĄ ZAŁATWIĆ SWOJE POTRZEBY W CZYSTOŚCI.

  1. Pytaliśmy o Wasze zdanie w kwestii poddziału na toalety męskie oraz żeńskie, ku naszemu zaskoczeniu zdania były podzielone równomiernie. W związku z tym nie będziemy w tym obszarze wprowadzać zmian.
  2. W kwestii sytuacji niebezpiecznych – niekomfortowych które wydarzyły się na terenie akademika. Bardzo prosimy o zgłaszanie każdorazowo taką sytuację w administracji. Można przyjść osobiście albo napisać maila na babilon@amu.edu.pl

koniecznie opisując sytuację i podając dzień i  przybliżoną godzinę zdarzenia. Na obiekcie są kamery możemy to sprawdzić i wyciągnąć konsekwencję wobec osób stwarzających niekomfortowe sytuacje.

Nowości w akademiku:

Na Waszą prośbę zakupiliśmy kosze na śmieci do każdej toalety , na recepcji będzie możliwość od dzisiaj wypożyczenia nowych sprzętów:  Blender, mikser oraz suszarka do włosów. 

Pojawiły się prośby o usprawnienie systemu pocztowego w odpowiedzi na to powstał regał pocztowy na którym podzieliliśmy Was na grupy po 5-6 pokoi w jednej przegródce.

Bardzo dużo Waszych głosów odnosiło się do problemów z praniem, na razie postaramy się kontrolować Wasze zapisy, przypominamy , że 1 mieszkaniec może prać maksymalnie 1 raz w tygodniu swoje rzeczy.  Będziemy wymazywać pokoje które nadużywają rezerwacji ( rezerwują kilka pralek na raz albo na wiele godzin po kilka razy w tygodniu) , jeżeli to nie przyniesie efektu zapisy będą odbywały się w administracji.

W najbliższym czasie planujemy zakup dodatkowych 2 pralek do użytku studentów.

Prosiliście o lustra w pokoju – niestety nie mamy możliwości finansowych do zakupu luster do każdego pokoju – ale w najbliższym czasie zakupimy duże lustra do wspólnego użytku studentów na każde piętro akademika – podobne do tego które obecnie znajduje się na parterze.

Do akademika zakupimy również suszarki do naczyń do kuchni oraz od nowego roku akademickiego postaramy się aby w każdej szafie znalazło się po kilka sztuk wieszaków do ubrań.

Bardzo dużo z Was prosiło o wspólne pomieszczenie gdzie moglibyście razem spędzać czas.  Dołożymy wszelkich starań aby takie pomieszczenie pojawiło się w akademiku. Postaramy się zrealizować pomysł ze stołem do tenisa oraz piłkarzykami – niestety realizacja tego potrzebuje więcej czasu dlatego taki pokój najwcześniej może pojawić się w nowym roku akademickim.

Niestety nie możemy zrealizować pomysłów aby każdy pokój posiadał łazienkę oraz wifi ze względu na ograniczenia techniczne budynku. Nie możemy również przy rosnącej inflacji obniżyć czynszu za wynajem. Na razie nie planujemy również wprowadzić systemu wchodzenia do akademika na kartę magnetyczną.

Wszystkim którzy wzięli udział w ankiecie serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *